9 Lord Raglan House Windsor 2BR

Lord Raglan House 132 Saint Leonards Road, SL4 3DJ Windsor, Velká Británie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 72 m²
  • Ložnice: 2

9 Lord Raglan House Windsor 2BR leží 790 m od centra. Ubytování nabízí mimo jiné rodinné pokoje, bezplatné Wi-Fi a kuchyňský kout.

Apartmán 9 Lord Raglan House Windsor 2BR se nachází jen 1,4 km od hradu Windsor a nabízí prostorné ubytování s výhledem do zahrady ve Windsoru. Tento jednopokojový objekt má k dispozici bezplatné soukromé parkování a WiFi zdarma, což z něj činí ideální základnu pro objevování okolních atrakcí, jako je Legoland Windsor vzdálený pouhých 3,1 km.

Apartmán je také pohodlně situován v dosahu Thorpe Parku (13 km) a Cliveden House (14 km). Další významná místa zahrnují Dorney Lake a LaplandUK, oba přibližně 12 km od ubytování, zatímco letiště Londýn Heathrow leží jen 18 km daleko.

Ubytování nabízí dvě ložnice s celkem třemi postelemi, obývací pokoj se sedací soupravou včetně pohovky a pracovního stolu a jednu koupelnu vybavenou vanou i sprchovým koutem spolu s bezplatnými toaletními potřebami jako šamponem, kondicionérem, mýdlem na tělo a fénem. Plně vybavená kuchyň disponuje moderními spotřebiči včetně trouby, varné desky, lednice, mikrovlnné trouby, myčky nádobí, kávovaru a rychlovarné konvice pro pohodlí vlastního vaření.

Hosté mohou využít další vybavení jako WiFi zdarma po celém apartmánu nebo televizor s plochou obrazovkou podporující streamovací služby i DVD přehrávač. Praktické doplňky zahrnují topení, žehlicí potřeby s žehličkou a prknem, povlečení, ručníky, sušák na prádlo, pračku, samostatný vstup, detektor kouře, hasicí přístroj přímo v jednotce plus dětské postýlky či vysoké židličky na vyžádání. Venku je přístup do zahradních prostor provázených výhledem z balkonu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • balkon

4 osoby72 m²vlastní koupelna

9 Lord Raglan House Windsor 2BR - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Bezplatné parkování
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Zahrádky

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

No self check in facility available at this apartment.

Guests must arrive during office hours to collect keys once we have seen valid photo ID and card the booking was paid with.

Check in times before 17:30 from Monday to Friday and Saturday before 1:30 pmNejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „9 Lord Raglan House Windsor 2BR“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 18:00. Odhlášení: od 06:00 do 10:00.

Je u objektu „9 Lord Raglan House Windsor 2BR“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „9 Lord Raglan House Windsor 2BR“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je 9 Lord Raglan House Windsor 2BR určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí 9 Lord Raglan House Windsor 2BR vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází 9 Lord Raglan House Windsor 2BR?

Ubytování se nachází ve městě Windsor.

9 Lord Raglan House Windsor 2BR na mapě: Windsor

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování 9 Lord Raglan House Windsor 2BR

Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O 9 Lord Raglan House Windsor 2BR zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na windsor.besthoteloffers.net

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10